renew europe

Aktuality

O jídle vesele i vážně - humorné povídání nejen o jídle v Městském kulturním středisku ve Vyškově 21. 4. 2023

30/3/2023

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na humorné povídání nejen o jídle s herečkou Zlatou Adamovskou, hercem Petrem Štěpánkem, poslancem Evropského parlamentu, členem Výboru pro zemědělství a rozvoj venkova, panem Martinem Hlaváčkem a paní prof. Ing. Janou Hajšlovou z Ústavu analýzy potravin a výživy. Vstup ZDARMA. Rezervace sedadel je možná telefonicky nebo osobně na Turistickém informačním centru od 11. 4. 2023.

Turci v EU nemusí být nikdy. A Švédy teď do NATO nepustí, říká europoslanec Martin Hlaváček

25/1/2023

Navzdory politickým prohlášením tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana i zamrzlým přístupovým rozhovorům o vstupu do EU všichni víme, že Turecko Evropskou unii potřebuje. Stejně jako my potřebujeme Turecko, říká v rozhovoru pro iDNES.cz europoslanec a člen unijní delegace pro vztahy s Ankarou Martin Hlaváček. Upozorňuje však, členy EU se Turci ani v budoucnu stát nemusejí.

Beseda O JÍDLE VESELE I VÁŽNĚ, PETROF Gallery, Hradec Králové, 17.2.2023 od 19:00 hod.

10/12/2022

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na humorné povídání nejen o jídle s herečkou a výtvarnicí, paní Ivou Hüttnerovou, hercem a ředitelem Divadla na Vinohradech, panem Tomášem Töpferem, poslancem Evropského parlamentu, členem Výboru pro zemědělství a rozvoj venkova, panem Martinem Hlaváčkem a českou manažerkou v oblasti zemědělství, předsedkyní představenstva společnosti Zemědělského družstva Všestary, paní Monikou Nebeskou.